Cookies na webu nenajdete.
Informujeme uživatele, že naše webová stránka nepoužívá žádné soubory cookies (ani krátkodobé, funkční).  
Beru na vědomí

Galerie

Příprava a použitíSnazaroo barvy jsou speciálně vyvinuté barvy vyhovující většině citlivé pleti a nejsou parfémované.


Snazaroo barvy jsou vyrobeny z přísad, které jsou pod přísnou kontrolou testů    EU a FDA toy, vyhovují kosmetickým předpisům a jsou netoxické. Tyto barvy byly překontrolovány nezávislými odborníky dermatologie a profesionálními toxikology.

Snazaroo barvy jsou vodou-ředitelné, proto malování s nimi je tak jednoduché a lze je lehce odstranit. Doporučujeme odstraňovat mýdlem a teplou vodou, nebo vlhčenými ubrousky. Drhnutí ani síla není potřeba.


Příprava a použití:

Každá kosmetika může vyjímečně způsobit alergickou reakci. Přestože jsou Snazaroo netoxické a důkladně testované barvy, prosíme nenanášejte na obličej, který je postižen kožní alergií či nemocí. Při jakýchkoliv pochybnostech nejprve otestujte Vaši reakci na zápěstí, nechte 60 minut působit a potom aplikujte na obličej.
Připravte si misku s vodou na mytí štětce a houbičky. Pokožka by měla být čistá a suchá, nenanášejte žádný krém. Vlasy případně schovejte do šátku nebo čelenky. Houbičku namočte do vody a vyždímejte, pak krouživým pohybem naneste barvu na houbičku a pak na obličej. Před nanášením další vrstvy, nechte barvy na obličeji zaschnout. S ohledem na motiv doporučujeme nanášet nejprve světlé barvy a pak tmavé.
Tyto barvy jsou skvělé i na malování těla. Můžete si namalovat prstýnky, náramky, hodinky ale i obří tetování …
Barvy skladujte na suchém místě, chraňte před přímým sluncem. Po použití vše důkladně omyjte a osušte. Z barev odsajte pomocí papírového ubrousku přebytečnou vodu. Barvy, které nebyly používány pod dobu 18 měsíců, prosíme nepoužívejte.

 
 
2009 © Creatoys s.r.o., All rights reserved; Zelená 124, 500 04 Hradec Králové 4; Tel.: +420 495 521 500, Fax: +420 495 521 272
Tvorba www: Neofema s.r.o.